Archiv pro rubriku: Swamp

Vše kolem Swampu

Akce od Aprona – Swamp

Dobrý den.
někteří z nás pamatují skvělou audio hru Swamp od Aprona. Tato hra samozřejmě dále funguje a jako dárek nám Apron nadělil měsíční prodloužení všech účtů (i těch starých) o jeden měsíc.

Kdo si chce z nostalgie zahrát nemusí tedy platit nový účet (nebo prodlužovat jeho platnost) a rovnou si zahrát.

Hru a patch si můžete stáhnout zde:

Hra:
http://www.kaldobsky.com/audiogames/Swamp.zip
Patch:
http://www.kaldobsky.com/audiogames/SwampPatch.zip

Vánoční akce na Swampu

Dobrý den.

Musím konstatovat, že vánoce až do konce roku 2015 byly pro mne sklamáním. Jak jsem se těšil, a nejen já, na vánoční akci tak sem byl nemyle překvapen asi týdením výpadkem Swampu a to zrovna mezi svátky.

Doneslo se ke mě, že to bylo zřejmě způsobeno klimatickými podmínkami v Americe, asi tornádo, které si odneslo Swamp server 🙂

Plynulost hraní

Dobrý den.

Po nějaké době hraní Swampu jsem narazil na nepříjemný jev. Nejsem si jistý, zda se projevuje u mně nebo i u ostatních hráčů, ale v určitých lokalitách jde výkon hry hodně dolů, jde mi o mapu 3, 4. Zde je více zombíků a frame rate spadá na nepříjemné hodnoty a hra se stává skoro nehratelná.

Tento jev jsem sledoval ještě v misích s nastavením 180 zombiků. Zdá se, že Apron má potíže s vyladěním výkonu.

Swamp rubrika

Dobrý den.

Máme tu novou rubriku o nazvanou Swamp. Budu se s Vámi za spolupráce ostatních hráčů dělit o zajímavé informace, zážitky a také hlavně o nahrávky z hraní, nahrávky budou buď zvukové nebo video plus zvuk uložené na youtube.