Minireportáže pro Rádio ZK

Dobrý den.

Pokud jste něco zajímavého zažili, chcete se podělit s ostatními, máte možnost přispět do vysílání Rádia ZK. Minireportáž je krátký informační blok (do 15 minut), ve kterém je možné informovat ostatní o různých aktivitách. Pokud se nebojíte, máte Skype, TeamTalk stačí napsat krátký popis akce, o které chcete informovat. Minireportáž poté nahrajeme a následně odvysíláme v Rádiu ZK v rámci Živého vysílání, které probíhá každou první sobotu v měsíci.

Kontakt kam můžete psát své nápady info@radiozk.eu

Kurz sebeobrany pro nevidomé a slabozraké

Dobrý den.

Vážení čtenáři, rád bych Vám zde předložil pozvánku na velmi zajímavý kurz organizovaný mým známým Jiřím Šťovíčkem. Kontakt jstovml@seznam.cz

Mediálním partnerem akce je Rádio ZK.

Kurz sebeobrany pro nevidomé a slabozraké

Kurz je pořádán ve spolupráci s Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně.
Lektorka má bohaté zkušenosti s výukou a tréninkem sebeobrany. Cílem kurzu je zjistit si vlastní možnosti a schopnosti sebeobrany.

Celková cena kurzu (pronájem tělocvičny + lektor): 4 000,- Kč – cena pro jednotlivce se odvíjí podle počtu účastníků – Kurzovné je potřeba uhradit nejpozději 14 dnů před konáním kurzu na účet 2673491093/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Kde: Brno – Komárov, Sladkého 13

Kdy: Únor nebo Březen – dle hlasování účastníků zde.

Program:

9:30-10:00 – Příjezd účastníků kurzu na místo konání
10:00 –  Představení lektorů a účastníků

10:30 – Seznámení s pravidly v průběhu kurzu

11:00 – Zahájení kurzu: Teoretická část

12:00-14:00 – Praktická část

 

14:00 – Oběd

 

15:00-17:00 – Praktická část

17:00 – Sumarizace/vzájemná zpětná vazba, prostor pro dotazy

18:00 – Závěr

 

Teoretická část:
Právní minimum, psychologie sebeobrany, popis metodiky kurzu.

 

Praktická část:
Průpravná cvičení, pádová technika, nácvik střehů, úchopů, přetahy, přetlaky, aktivní obrana s komunikací, komunikace s útočníkem, úderové techniky, reakční cvičení, obrany z úchopů, využití osobního alarmu

 

Praktické informace:

S sebou na kurz si prosím vezměte oblečení, ve kterém chcete kurz absolvovat. Ideálně sportovní. K dispozici je šatna a sprcha. Součástí kurzu není jídlo ani pití. Oběd si každý zajišťuje sám (možný rozvoz jídla, návštěva restaurace).

Adresa a doprava:

Tělocvična se nachází nedaleko hotelu Komárov a přímo sousedí s vysokoškolskými kolejemi. Hlavní vchod tělocvičny je z opačné strany než vchod do VŠ kolejí.

Adresa: Sladkého 13, 617 00 Brno – Komárov

 

Platba ze Slovenska na můj účet za služby

Dobrý den.

Jelikož od minulého roku došlo k drobné změně, píši jednoduchý návod pro uživatele ze Slovenska jak postupovat při platbě např. za roční předplatné na Zvukové konferenci. Dříve bylo možné posílat platbu v Eurech na standardní číslo účtu ve Slovenské bance, nyní to již není možné.

Pro platbu ze Slovenska v Eurech potřebujeme IBAN a BIC. IBAN je mezinárodní kód banky a čísla účtu, který vede do ČR. Pokud tedy vlastníte účet na Slovensku je třeba zvolit zahraniční platbu SEPA, to je platba v rámci členských státu Evropské unie v Eurech. Pozor, pokud zvolíte standardní mezinárodní platbu, riskujete velké poplatky za převod. Po zvolení SEPA platby je třeba vyplnit:

 • IBAN , BIC pokud je třeba, já jen v SEPA platbě nemusím uvádět
  IBAN CZ6120100000002000360830, BIC FIOBCZPPXXX
 • jméno příjemce – Stanislav Brož
 • adresu příjemce – Heyrovského 413/4, 779 Olomouc, Česká republika
 • Reference, což je zpráva pro příjemce, tady můžete uvést druh předplatného nebo jinou textovou informaci, např. uživatelské jméno na ZK
 • Identifikace – jde o variabilní symbol, ten zjistíte z emailové objednávky nebo jsem Vám jej zaslal, jde o číselný údaj
 • samozřejmě částku v Eurech

V případě nejasností nebo dotazů mě prosím kontaktuje na info@brozst.cz nebo navštivte stránky www.brozst.cz, kde naleznete kontaktní informace i čísla účtů.

PF 2017

Dobrý den v prvním dnu nového roku 2017.

Přeji čtenářům do nového roku hodně zdraví a pohody v životě. Ať se nám daří dobře a jsme spokojeni.

V novém roce 2017 nás čekají další nové věci a úpravy:

 • nový archiv Rádia ZK
 • vylepšený provoz stávajících služeb
 • nový projekt ke stávajícím, nová hra
 • vylepšení kvality Rádia ZK, jak technického zázemí tak i kvality vysílání