Vytvořen statistická aplikace pro Rádio ZK

Dobrý den.

Tento týden jsem nasadil a vytvořil novou statistickou aplikaci, která nám umožní sledovat průběh provozu rádia, tedy kolik lidí poslouch, kolik jich bylo v daném časovém období nejvíc a další zajímavé údaje.

Tyto statistické údaje budu zvěřejňovat na stránkách Facebooku, Zvukové konferenci a v budoucnu budou součástí ZK.

Upozornění na blížící se ukončení Ročního poplatku

Dobrý den.

Od dnešní půlnoci je nasazena nová funkce pro uživatele Zvukové konference. Jde o kontrolu a následné zasílání upozornění na blížící se expiraci Ročního poplatku (režim Standard a VIP). Toto upozornění je zasíláno na email a to 30, 14 dní před vypřršením a poté pokud dojde k expiraci informace o ukončení placeného režimu. Následuju ukázka emailu, který informuje o ukončení RP:

Dobrý den.
Roční poplatek na Zvukové konferenci již vypršel.
Roční poplatek vyprší za:
již ukončen
Uživatelské jméno:
chrochtík
Druh ročního poplatku:
Režim Standard
Datum ukončení:
2016-09-08
Pro objednání prodloužení ročního poplatku se prosím přihlašte doZvukové konference, v menu Nástroje - Roční poplatek si zvolte druh ročního poplatku, odkud platíte a jakou formou si přejete platit (bankovním převodem nebo Paypall). Při prodloužení získáte bonus +3 měsíce.
Pokud se rozhodnete neprodloužit Roční poplatek dojde k přechodu na Režim Free, snížení limitu pro nahrávání a také k odstranění počtu příspěvků, které můžete vkládat jednou denně. Samozřejmě kdykoliv poté můžete objednat roční poplatek, ale k obnovení počtu příspěvků za den již nedojde.
Informace o výhodách Ročního poplatku, tabulky s jednotlivými režimy si můžete prohlédnout na http://www.brozst.cz/zvkon.php
Tento email Vám příjde ještě jednou, týden před vypršením a po vypršení Ročního poplatku.
Zpráva je zaslána automatem na základě registrace na Zvukové konferenci.
Děkuji za Vaši podporu a přeji hezký den
www.brozst.cz
Stanislav Brož / Zvuková konference

Nová funkce – upozornění na expiraci Ročního poplatku na ZK

Dobrý den.

Do konce tooto týdne dojde ke spuštění funkce, která umožní informovat uživatele Zvukové konference o blížícím se vypršení Ročního poplatku. Informace je zasílána na email a to měsíc, dva týdny před vypršením RP. Třetí zpráva je zaslána v případě, že Roční poplatek vypršel.

Tato funkce přispívá ke zvýšení luxusu práce s konferencí.