Archiv pro rubriku: Soutěže a ankety

Soutěžení se ZK

Sladká soutěž na Rádiu ZK

Dobrý den.

Živé vysílání na Rádiu ZK včera spustilo sladkou soutěž o ceny, které věnovala firma Mars Czech. Ceny pomohl získat Jirka Šťovíček.

Soutěžit můžete do příštího Živého vysílání, tedy do 1. 7. 2017 kdy budou vyhlášené výsledky. Vyhrát mohou tři z Vás, kteří uhodnout hádanku. Hádanka obsahuje slovo, věc, předmět nebo situaci, která je spojená se zrakově postiženými. Své návrhy na hádanku můžete posílat na email info@radiozk.eu.

Odvysílané nápovědy / indície:

– je to venku

– je to proto, abychom se nezranili

– může se to zapnout

– používají to jak zrakově postižení tak i zdraví lidé

– je to ve větších městech

Ceny jsou tyčinky Mars, Snickers, žvýkačky Orbit, balíčky krmiva pro kočky … Ceny výhercům budou zaslány poštou.

Výsledky Vánoční soutěže 2016

Dobrý den.

Vánoční soutěže 2016 se zúčastnilo celkem 6 hráčů, kteří si mohli zvolit o jakou cenu hrají. Níže uvedení soutěžící vyhrávají ceny, které si zvolili, jednotlivé výherce budu informovat emailem s informací o aktivaci jejich ceny.

Výherci:

 • Lenka
 • Ruda
 • Tomáš Rybařík
 • Michal Raclavský
 • Marek Střelec
 • Jan Kulík

Blahopřeji a přeji příjemné svátky.

Vánoční soutěž 2016

Dobrý den.

V tomto svátečním měsíci si můžete zasoutěžit o následující ceny:

 • 4 licence TVinfo (do 1. 1. 2017)
 • 3 licence Standard pro Zvukovou konferenci (do 1. 1. 2017)
 • 2x balíček kartiček nesmrtelnosti do hry STW (balíček obsahuje 3 kusy)
 • 2x 10 GB FTP disk Zvukové konference na 1 rok

Pravidla soutěže:

Zúčastnit se může každý, nejen uživatel ZK avšak pouze jednou i na více cen najednou. Zvolte si o jaké ceny chcete hrát a napište mi na info@brozst.cz zprávu s předmětem Vánoční soutěž 2016. Ve zprávě napište jaké mé služby nebo aplikace často používáte nebo znáte. Z odpovědí vylosuji výherce a zveřejním zde na blogu, Facebooku a Zvukové konferenci. Uzavírka odpovědí je 16. 12. 2016.

Příklad odpovědi:

Dobrý den, chtěl bych soutěžit o licenci TVinfo, FTP disk a kartičky nesmrtelnosti do STW. Nejčastěji používám tyto aplikace a služby …

Soutěž 2 – V jakém roce začala fungovat ZK?

Dobrý den.

Soutěžní otázka:

V jakém roce začala fungovat Zvuková konference?

 • a) 2011
 • b) 2012
 • c) 2013

 

Kdo se může soutěže účasnit?

Pouze uživatelé Zvukové konference ze všech jazykových fór.

Jaká je cena?

3x FTP disk 15 GB na 6 měsíců

Datum vyhlášení výsledků:

10. 6. 2015

Pravidla:

Zvolte si jednu z nabízených možností a, b nebo c a tu odešlete na emailovou adresu info@audioc.eu v předmětu zprávy, do těla zprávy uveďte svoje uživatelské jméno na konferenci. Jedno uživatelské jméno může soutěžit pouze jednou. Uživatel, který již FTP disk vlastní zísí navýšení o 15 GB na 6 měsíců.  Výsledky budou zveřejněny zde na těchto stránkách v rubrice Soutěže.  Vyhrávají tři uživatelé, které vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel, každý uživatel s dobrou odpovědí získává pořadové číslo o kterém rozhoduje čas přijetí emailu s odpovědí.

Více informací o FTP discích ZK najdete na této stránce.

 

Vyhlášení výsledků soutěže 1

Dobrý den.

Správná odpověď soutěže 1 na otázku: Kolik bylo přihlášení na Zvukovou konferenci v měsíci dubnu 2015 je za c tedy 2697 příspěvků

Soutěže se zúčastnilo celkem 5 uživatelů a pouze jeden odpověděl špatnou volbu.

Výherci jsou:

 • Tomáš Rybařík
 • Čertica

Výhercům aktivuji během dnešního dne placený režim Standard na 1 rok.  Všem děkuji za účast a brzy se můžete těšit na další soutěže, proto prosím sledujte tyto stránky.

Soutěž 1 – kolik proběhlo přihlášení na ZK v měsíci dubnu 2015

Dobrý den.

Přináším první z řady soutěží, tentokrát na téma:

Kolik bylo přihlášení na Zvukovou konferenci v měsíci dubnu 2015? V tomto čísle je započítáno i opakované přihlašovaní jednoho uživatele.

 • a). 545
 • b). 1874
 • c). 2697
 • d) 5744

Kdo se může soutěže účasnit?

Pouze uživatelé Zvukové konference ze všech jazykových fór.

Jaká je cena?

2x placený režim Standard na 1 rok v ceně 100,– Kč

Datum vyhlášení výsledků:

26. 5. 2015

Pravidla:

Zvolte si jednu z nabízených možností a, b, c nebo c a tu odešlete na emailovou adresu info@audioc.eu v předmětu zprávy, do těla zprávy uveďte svoje uživatelské jméno na konferenci. Jedno uživatelské jméno může soutěžit pouze jednou, uživatel, který již jeden z placených režimů má může vyhrát jeho prodloužení, u režimu VIP uživatel vyhraje prodloužení odpovídající poměru ceny Standard, tedy 4 měsíce navíc.  Výsledky budou zveřejněny zde na těchto stránkách v rubrice Soutěže.  Vyhrávají dva uživatelé, které vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel, každý uživatel s dobrou odpovědí získává pořadové číslo o kterém rozhoduje čas přijetí emailu s odpovědí.

Soutěže na Zvukové konferenci

Dobrý den.

V této rubrice budou brzy uveřejněny soutěže, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny. V minulosti byly na Zvukové konferenci dvě soutěže o licence aplikace TVinfo a placené režimy Standard. V nejbližších dnes se můžete těšit na první ze série soutěží o ceny, které bych rozdělil do těchto kategorií:

 • pro všechny uživatele Zvukové konference, bez rozdílů národnosti, tedy ceny jak pro Čechy, Slováky, ale i pro ostatní státy. Tyto ceny budou v podobě elektronické licence na zajímavé aplikace (např. placené režimy ZK, licence antivirových programů, FTP uložiště, licence Swamp …)
 • hmotné ceny jen pro uživatelé ZK bydlící na území České republiky (např. USB flash disky, trička, telefony …). Výherce cenu obdrží poštou na adresu

Každá soutěž bude mít pravidla různého druhu, některé soutěže budou zcela zdarma a mohou se do nich zapojit všichni, některé budou podmíněné registrací placenou SMS (cena bude určena v konkrétní soutěži). Soutěž bude vyhlášena s pravidly na těchto stránkách a také bude zveřejněna informace na Zvukové konferenci v tématu Novinky v konferenci.