Archiv Rádia ZK

Dobrý den.

Po zvážení možností, jsem zvolil cestu nejmenšího odporu. Jednotlivé pořady Rádia ZK budu zveřejňovat pomocí služby Youtube. Tříděny budou do seznamů dle druhu. Informace o novém pořadu zveřejním zde na blogu, Facebooku a Zvukové konferenci.

Původní plán byl, že vytvořím vlastní systém Archivu, ale je pravdou, že nemá smysl vymýšlet kolo, když už je vynalezeno.

Pozvánka na II. Kurz sebeobrany pro nevidomé a slabozraké

Dobrý den,

slibovaná pozvánka níže, je třeba se pomocí formuláře v pozvánce přihlásit k jednomu z možných termínů, tedy soboty v měsíci červnu a září.

Kurz sebeobrany pro nevidomé a slabozraké

Kurz je pořádán ve spolupráci s Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně a střediskem Teiresiás Masarykovy univerzity v Brně.
Cílem kurzu je zjistit si vlastní možnosti a schopnosti sebeobrany.

Mediálním partnerem akce je Rádio ZK

Cena kurzu pro jednotlivce je 400Kč, minimální počet účastníků je 8, maximální 12. Kurzovné je potřeba uhradit nejpozději 14 dnů před konáním kurzu na účet 2673491093/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Kde: Brno – Komárov, Sladkého 13

Kdy: Červen nebo Září – dle hlasování účastníků zde.

Program:
9:30 – 10:00 – Příjezd účastníků kurzu na místo konání
10:00 – Představení lektora a účastníků

10:30 – Seznámení s pravidly v průběhu kurzu

11:00 – Zahájení kurzu: Teoretická část

12:00 – 14:00 – Praktická část

 

14:00 – Oběd

 

15:00 – 17:00 – Praktická část

17:00 – Sumarizace/vzájemná zpětná vazba, prostor pro dotazy

18:00 – Závěr

 

Teoretická část:
Právní minimum, psychologie sebeobrany, popis metodiky kurzu.

Praktická část:
Průpravná cvičení, pádová technika, nácvik střehů, úchopů, přetahy, přetlaky, aktivní obrana s komunikací, komunikace s útočníkem, úderové techniky, reakční cvičení, obrany z úchopů, využití osobního alarmu

Praktické informace:

S sebou na kurz si prosím vezměte oblečení, ve kterém chcete kurz absolvovat. Ideálně sportovní. K dispozici je šatna a sprcha. Součástí kurzu není jídlo ani pití. Oběd si každý zajišťuje sám (možný rozvoz jídla).

Adresa a doprava:

Doporučuji se na kurz dostavit s časovým předstihem.

Tělocvična se nachází nedaleko hotelu Komárov a přímo sousedí s vysokoškolskými kolejemi. Hlavní vchod tělocvičny je z opačné strany než vchod do VŠ kolejí.

Doprava z vlakového nádraží:
Tramvají číslo 12 z hlavního nádraží směr Komárov.  Doprovod ze zastávky Komárov do tělocvičny bude v případě zájmu zajištěn.

Kontakt:
Jiří Šťovíček, jstovml@seznam.cz, 720757543, 774124077.