Aplikace Rádio ZK pro Android a exklusivní obsah

Dobrý den.

Pro Rádio ZK tu máme exkulsivní obsah v podobě textových reportáží, vzkazů a zajímavostí během vysílání, tedy každou první sobotu v měsíci.

http://bit.ly/zivevysilanizk

Radio ZK si můžete vzít s sebou kamkoliv, i ve vašem mobilním zařízení bude hrát. Mobilní aplikace navíc přináší rychlý přístup k podstatným informacím a také exkluzivní obsah.

A odkaz na http://bit.ly/radiozkvmobilu

Úspěšný kurz sebeobrany pro slabozraké a nevidomé

Dobrý den.

V sobotu 11. 3. 2017 proběhl kurz sebeobrany pro zrakově postižené v Brně Komárově. Účastníků se sešlo celkem 11 z přihlášených 12 a jedním z nich jsem byl i já. Můžete se těšit na reportáž v Rádiu ZK přímo z místa konání.

Zde bych chtěl vyzvednout některé zajímavé věci, postřehy. Proběhly kurz hodnotím velmi kladně, účastníci se aktivně zapojovali do probíhajícího cvičení i diskusí. Každý z nás účastníků měl k dispozici svalnatého sparinkpartnera nebo šikovnou zdatnou sparinpartnerku. Tito asistenti byli kovaní v sebeobraně a bojových umění, takže pokud účastník chtěl, mohl si vyzkoušet fyzicky i náročnější situace až nadoraz … Vše bylo velmi srozumitelně a pomalu vysvětleno, ukázáno. Z obsahu bych vypíchl legislativní zakotvení sebeobrany a teorii. Z praktických ukázek jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli přetlaky, pády, páky a další šikovně techniky pro řešení fyzického napadení.

Kurz za sebe hodnotím velmi kladně a povedeně, sešel se příjemný kolektiv a vše proběhlo ve zdraví a v pořádku. Sice mě bolí celé tělo, ale nelituji ani jedné minuty.

Pozitivní je na tom to, že z velkou pravděpodobností bude pokračování, procvičování i další zajímavé kurzy.

 

Foto 1Foto 2