Testovací verze Zvukové konference ke stažení

Dobrý den,

od dnešního dne je možné stahovat testovací verzi ZK. Na tomto blogu je odkaz Ke stažení a na stránce naleznete i odkaz pro download testovací verze. Tato verze upravuje mimo jiné hlasový chat, tak, že při vstupu je ihned aktivován mikrofon a můžete tedy bez potíží mluvit. Dříve byla při vstupu do hlasového chatu aktivovaná funkce autodetekce mikrofonu a to v mnoha případech vedlo k přerušování zvuku od uživatelů.

Aktualizace serveru ZK

Dobrý den,

dnes jsem aktualizoval server Zvukové konference. Server má na starosti online informování o tom, kdo je online, kdo poslal příspěvek nebo kdo komu poslal PM. Server Vám tyto informace např. sdělí po stisku CTRL + I, kdy se dozvíte kdo je online.

Kromě drobných úprav pro zvýšení výkonu serveru jsem opravil situaci, kdy při stisku CTRL + F3 se dozvíte kdo je v daném jazykovém chatu, někdy se stávalo, že jste zjistili, že uvedený uživatel v hlasovém chatu není i když to server hlásí. Tato situace by měla být opravena.

Připravovaná nová verze Zvukové konference

Dobrý den,

již testuji novou verzi ZK, která bude obsahovat jednu úpravu hlasového chatu a drobné opravy.
Při vstupu do hlasového chatu bude nově funkce hlasová detekce mikrofonu vypnutá, v praxi to znamená, že hned po vstupu do chatu bude mikrofon permanentně zapnut a pokud budete chtít režim autodetekce zapnout, bude třeba zaškrtnout políčko Microphone autodetection.

Novou verzi již testuji, bude uvolněna během tohoto týdne. Aktualizace se provede sama, po spuštění ZK. Připomínám, pokud aktualizace selže, je možné stahovat ZK z www.brozst.cz nebo na tomto blogu na stránce Ke stažení.