Plynulost hraní

Dobrý den.

Po nějaké době hraní Swampu jsem narazil na nepříjemný jev. Nejsem si jistý, zda se projevuje u mně nebo i u ostatních hráčů, ale v určitých lokalitách jde výkon hry hodně dolů, jde mi o mapu 3, 4. Zde je více zombíků a frame rate spadá na nepříjemné hodnoty a hra se stává skoro nehratelná.

Tento jev jsem sledoval ještě v misích s nastavením 180 zombiků. Zdá se, že Apron má potíže s vyladěním výkonu.

Testovací verze 3

Dobrý den.

Nová testovací verze obsahuje zobrazování online uživatelů, které filtruje vícenásobně připojené uživatele a zobrazí je pouze jednou. Jde o případy, kdy uživatel má spuštěnou konferenci na více počítačích (notebook, stolní).

Stažení testovací verze zde.

Swamp rubrika

Dobrý den.

Máme tu novou rubriku o nazvanou Swamp. Budu se s Vámi za spolupráce ostatních hráčů dělit o zajímavé informace, zážitky a také hlavně o nahrávky z hraní, nahrávky budou buď zvukové nebo video plus zvuk uložené na youtube.

 

Portable verze TT 5_1 ke stažení

Dobrý den.

Sešlo se mi více dotazů kde si stáhnout portable verzi TT 5_1 dávám zde odkaz ke stažení.

Archiv ZIP je třeba rozbalit do nové složky složky, poté spustit aplikaci a F4 Nastavení si upravit Nick name (přezdívku), pak na kartě sound system natavit Vaše zvukové zařízení, tedy mikrofon a sluchátka. Pro přilášení dáte F2, údaje by už měly být vyplněné, ale pro jistotu:

  • adresa serveru tt.zvukovakonference.cz
  • porty nechat na 10333
  • uživatelské jméno guest a heslo 123